...bydlení a kočičky v obraze...
[CNW:Counter]

Jak jsme malovali... podnájem 3. díl

Je tu pokračování, tentokrát jsme měli den k dobru, takže jsme v ložnici zvládli položit i podlahu. Tuto jsme koupili cestou v OBI, jestli mě paměť neklame, je to jabloň (hruška???) v akci za 259,-Kč. Musím říct, že jsem nelepenou podlahu pokládala prvně a příjemně mne překvapilo, s jakou přesností a lehkostí do sebe díly zapadají. Vzhledem k panelovému bydlení jsme volili dražší a kvalitnější zvukovou izolaci pod.

Barva zdí byla jasná, na přání obyvatelky a vzhledem k barvě již dříve pořízeného povlečení došlo na červenou. Koupila jsem též ve zmíněném OBI již namíchaný odstín firmy caparol a musím pochválit, nanáší se skvěle, výborně kryje, na holou vyspravovanou zeď panelu jsem dala dvě vrstvy a výsledný matný sametový vzhled je  Bála jsem se, že v již tak tmavém pokoji (lodžie) bude díky této barvě tma, proto jsem ji nepoužila  na celou stěnu. Kupodivu to zafungovalo a i přes temný odstín se pokoj rozsvítil a opticky zvětšil.

Nejhorší práce byla s montáží obrovské skříně, pořízenné tak před 20 lety. Na fotce není vidět. Přesto jsme všechno stili přibližně za 12 hodin i s nastěhováním věcí do zmíněné skříně (tímto zdravím tu, co tam ty krámy nastrkala zpět). Zatím si musíte odmyslet detaily, není natřené topení, chybí závěsy, nějaký obrázek by se hodil... mimochodem do druhého dílu jsem přidala jedno foto s již pořízenou dekorací ke komodě.

Tímto jsme postoupili do dalšího levelu, chodba a koupelna je ještě před námi. Těšíte se? Já tedy ani omylem.

 Jo, ještě jsem přetapetovala kuchyňskou linku, ale tu až příště. Navíc je už v tak dezolátním stavu, že to byla skoro škoda práce.

loznice_pred1.jpg
loznice_pred2.jpg
loznice_po1.jpg
loznice_po2.jpg
loznice_po3.jpg
31.10.2008 17:56:02
majkaj
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one