...bydlení a kočičky v obraze...
[CNW:Counter]

Jak jsme malovali... podnájem 2. díl

Tentokrát přišla na řadu největší obytná místnost s kuchyní. Opět jsme na to měli víkend a šlo hlavně o to vymalovat. Zároveň jsme poněkud rozšířili pracovní plochu v kuchyni, no a o spoustě maličkostí, co bylo třeba udělat, radši mluvit nebudu. Tento byt se totiž rozpadá, přece jen se na něm podepsaly ty roky bezvládí.

Barvy jsme nanášeli na tapetu (pestruktu), kterou jsou polepené už víc jak 20 let ty původní vzorované. Za nějaký čas bude třeba vše strhat a vyštukovat, protože panely jsou tu jak Středočeská vrchovina. Elektrorozvody jsou částečně vedené v lištách, okna je nebezpečné otevírat. Jejich výměna by měla být  ta nejdůležitější investice do brzkého budoucna.

Nábytek jsme žádný nepořizovali, vystačili jsme si s tím, co už buď v bytě bylo, nebo bylo pořízené už do minulého podnájmu. Jen lustr jsme vyměnili, od toho starého bylo málo světla.

Tak konečně fotografie před a po. Nelekněte se, barevnost se odvíjela od zbytku látky, koupené v Ikea za 25,- Kč, místo původně zamýšleného polštáře z ní vznikly dekorace na zeď. Co všechno může ovlivnit rozhodnutí, jaké barvy ovládnou prostor, což?

Pokud chcete vidět 1. díl, tak tady je.

před1.jpg
před2.jpg
před3.jpg
před4.jpg
po4.jpg
po6.jpg
po8.jpg
po5.jpg
po2.jpg
po1.jpg
po9.jpg
obyvak_po.jpg
21.07.2008 19:58:00
majkaj
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one